Skolų išieškojimas

Ikiteisminis skolų išieškojimas – tai ekonomiškiausias, racionaliausias ir greičiausias būdas kreditoriui atgauti pinigus iš skolininko nepatiriant teismo išlaidų. Gavus informaciją apie skolos pobūdį, dydį, pradelstą mokėjimo laiką, būtų siekiama užtikrinti visus kreditoriaus interesus kuo operatyviau atgauti nesumokėtus pinigus.

Skolų išieškojimas

Atliekant ikiteisminį skolos išieškojimą, Jūs kaip kreditorius būtumėte apsaugotas nuo papildomai patiriamų finansinių nuostolių, kadangi mūsų įmonė nustatytų ar skolininkas tai dienai yra mokus, atliktų analizę apie skolininko turtinę padėtį bei visais įmanomais būdais stengtųsi nustatyti ar skolininkas turi mokėtinų lėšų pas trečiuosius asmenis.

Viskas, ko reikia, kreipiantis į UAB „Debita“ dėl ikiteisminio skolos išieškojimo, tai turėti skolą patvirtinančius dokumentus, bei pasirašyti teisinių paslaugų teikimo sutartį.

Taip pat galime Jums pasiūlyti tikrai efektyvią papildomos apsaugos priemonę – Jūsų įmonė galės naudotis UAB „Debita“ prevenciniu antspaudu dėl skolų išieškojimo, tokiu būdu Jūs informuosite savo klientus, kad atsiskaitymus kontroliuoja UAB „Debita“, kuri visada yra pasirengusi operatyviai pradėti skolos išieškojimą.

Susisiekite su mumis – pateiksime Jums individualiai pritaikytą skolos išieškojimo procedūros pasiūlymą ir iškart imsimės darbo!

Ikiteisminio skolos išieškojimo mokestis standartiškai gali siekti nuo 0,1 iki 20 % nuo išieškomos sumos, priklausomai nuo sumos dydžio, skolos pobūdžio ir situacijos sudėtingumo. Naujiems klientams taikome NEMOKAMO skolų išieškojimo pasiūlymą. Skaityti plačiau..

Mūsų veikla registruota Valstybinės mokesčių inspekcijos mokesčių mokėtojų registre: https://www.vmi.lt/

Skolų išieškojimas Europoje

Dėl šiuolaikinio verslo globalumo skolininkų vis daugiau pradeda atsirasti visoje Europoje. Dėl skirtingų šalių skolų administravimo politikos verslui gali būti sudėtinga pačiam įsigilinti į kiekvienos Europos šalies skolos išieškojimo procesą ir teisinę bazę. Tokiais atvejais protingiau šį darbą patikėti patyrusiems specialistams. Dažnu atveju Jūsų užsienio skolininkui užtenka gauti teisingai teisiškai argumentuotą raginimą dėl pinigų gražinimo. Jeigu po ikiteisminio skolos išieškojimo Jūsų klientas nusprendžia ir toliau vilkinti skolos grąžinimą, tada galime suorganizuoti ir pilną teisminį skolos išieškojimą, parūpinti teisingą teisinį atstovą, protingai patarti dėl arbitražo proceso bei pasirūpinti po to sekančiais vykdomaisiais veiksmais (skolos perdavimas skolininko šalies antstoliui, proceso kontrolė ir t.t.) 

Skolos išieškojimo Europoje kaina priklauso nuo daug veiksnių (šalis, kalba, skolos dydis, sutarties sąlygos ir t.t.), todėl kiekvienu atveju tai nustatoma individualiai pagal klientą. Tačiau suprantama, kad ji šiek tiek pabrangsta lyginant su išieškojimu Lietuvoje vien dėl dažnu atveju reikalingų dokumentų ir raštų vertimo į užsienio kalbą išlaidų. Žinoma, galime Jums garantuoti, kad visus šiuos rūpesčius nuimsime nuo Jūsų pečių, nes turime platų vertimo biurų partnerių tinklą, kas garantuoja protingas darbų kainas ir greitesnį atliekamų darbų procesą.

Susisiekite dėl dokumentų peržiūros ir efektyviausios skolos išieškojimo strategijos parinkimo.