Skolų išieškojimas

Ikiteisminis skolų išieškojimas – tai ekonomiškiausias, racionaliausias ir greičiausias būdas kreditoriui atgauti pinigus iš skolininko nepatiriant teismo išlaidų. Gavus informaciją apie skolos pobūdį, dydį, pradelstą mokėjimo laiką, būtų siekiama užtikrinti visus kreditoriaus interesus kuo operatyviau atgauti nesumokėtus pinigus.

Skolų išieškojimas

Atliekant ikiteisminį skolos išieškojimą, Jūs kaip kreditorius būtumėte apsaugotas nuo papildomai patiriamų finansinių nuostolių, kadangi mūsų įmonė nustatytų ar skolininkas tai dienai yra mokus, atliktų analizę apie skolininko turtinę padėtį bei visais įmanomais būdais stengtųsi nustatyti ar skolininkas turi mokėtinų lėšų pas trečiuosius asmenis.

Viskas, ko reikia, kreipiantis į UAB „Debita“ dėl ikiteisminio skolos išieškojimo, tai turėti skolą patvirtinančius dokumentus, bei pasirašyti teisinių paslaugų teikimo sutartį.

Taip pat galime Jums pasiūlyti tikrai efektyvią papildomos apsaugos priemonę – Jūsų įmonė galės naudotis UAB „Debita“ prevenciniu antspaudu dėl skolų išieškojimo, tokiu būdu Jūs informuosite savo klientus, kad atsiskaitymus kontroliuoja UAB „Debita“, kuri visada yra pasirengusi operatyviai pradėti skolos išieškojimą.

Susisiekite su mumis – pateiksime Jums individualiai pritaikytą skolos išieškojimo procedūros pasiūlymą ir iškart imsimės darbo!

Ikiteisminio skolos išieškojimo mokestis standartiškai gali siekti nuo 0,1 iki 20 % nuo išieškomos sumos, priklausomai nuo sumos dydžio, skolos pobūdžio ir situacijos sudėtingumo. Naujiems klientams taikome NEMOKAMO skolų išieškojimo pasiūlymą. Skaityti plačiau..

Mūsų veikla registruota Valstybinės mokesčių inspekcijos mokesčių mokėtojų registre: https://www.vmi.lt/